Звіти про виконання державної регуляторної політики в районі

Інформація про здійснення державної регуляторної політики

в Чернівецькому районі за 2021 рік

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» районною державною адміністрацією робота спрямована на реалізацію регуляторної політики, яка базується на принципах прозорості та відкритості.

Впродовж 2021 року реалізація державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в Чернівецькому районі здійснювалась відповідно до указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України.

Робота спрямовувалась на:

безумовне дотримання вимог Закону та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу та відстеження результативності регуляторного акта» (із змінами від 16.12.2015 № 1151) (далі – Постанова), пов’язаних з підготовкою, прийняттям та відстеженням результативності регуляторних актів;

підвищення якості підготовки аналізів регуляторного впливу разом з Тестом малого підприємництва (М-Тест) та звітів з відстеження результативності регуляторних актів;

забезпечення інформаційної відкритості з питань державної регуляторної політики;

залучення громадськості до обговорення проєктів регуляторних актів.

З метою виконання вимог статтей 7, 13 Закону України від 11.09.2003              № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  структурні підрозділи районної державної адміністрації щорічно надають  пропозиції до Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Чернівецької районної державної адміністрації.

Так,  13  грудня 2021 року затверджено План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Чернівецької районнної державної  адміністрації на 2022 рік та оприлюднено на офіційному сайті районної державної адміністрації у розділі «Регуляторна політика»,  рубриці «Планування діяльності»,  з яким можна ознайомитися за посиланням:  https://chernivecka-rda.gov.ua

Впродовж 2021 року здійснено перегляд  регуляторних актів територіальними громадами району  (Боянською – 1, Великокучурівською – 1, Вікнянською – 3, Волоківською – 1, Герцаївською – 1, Глибоцькою – 2, Горішньошеровецькою – 1, Заставнівською – 5, Кадубовецькою – 2, Кам`янецькою – 9, Кам`янською – 5, Карапчівською – 1, Магальською – 5, Мамаївською – 1, , Новоселицькою – 1, Острицькою – 1, Путильською – 2, Сокирянською – 1, Сучевенською – 2, Тарашанською – 1, Тереблеченською – 1, Топорівською – 13, Чагорською – 1, Чернівецькою – 2, Чудейською територіальними громадами – 1).

За звітний період територіальними громадами прийнято                                   регуляторних актів, а саме: (6 – Сторожинецькою, 5 – Топорівською,  2 – Глибоцькою,  по 1 – Боянською, Вікнянською, Волоківською, Герцаївською, Горішньошеровецькою, Заставнівською, Кадубовецькою, Кам'янецькою, Карапчівською,  Ставчанською, Сучевенською, Чагорською, Чернівецькою, Чудейською ).

В районій надалі проводитиметься активна робота, спрямована на підвищення ефективності реалізації державної регуляторної політики, вдосконалення правового регулювання господарських відносин з дотриманням вимог та норм чинного законодавства.