Громадська рада

Оголошення

Згідно внесених змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» передбачається, що на період воєнного стану на території України:

• формування нового складу громадських рад при органах виконавчої влади не проводиться, а розпочинається після закінчення шести місяців з дня припинення чи скасування дії воєнного стану утворенням ініціативних груп;
  • строк повноважень діючих громадських рад продовжується до затвердження органом виконавчої влади нового складу громадської ради;
  • членам громадської ради за рішенням органу виконавчої влади може обмежуватися доступ до приміщень, в яких він розміщений та можливість залучення до своєї роботи працівників органів виконавчої влади;
  • на офіційному веб-сайті органу виконавчої влади інформація щодо діяльності громадської ради може за рішенням органу не оприлюднюватися або оприлюднюватися не в повному обсязі (з подальшим оприлюдненням протягом шести місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану).

Прийняте Кабінетом Міністрів рішення спрямоване на забезпечення безперервності діяльності громадських рад під час воєнного стану, та, водночас, усуває ризики для життя і здоров’я представників інститутів громадянського суспільства, членів громадських рад та працівників органів виконавчої влади.