Запобігання корупції

Повідомлення про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції", про вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками районної державної (військової) адміністрації можна надіслати:

Спеціальна телефонна лінія: (03732) 50-70-25

Електронна пошта:   mob_zk@cvrda.bukoda.gov.ua

Поштова адреса: 58001, Чернівецька область, місто Чернівці, вул. Кирила Стеценка, 3.

У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка «Про корупцію».

Небажання заявника надати інформацію про себе не є підставою для відмови в прийнятті його повідомлення.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання та може бути продовжено термін розгляду повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

Зв’язок та розгляд повідомлень про корупцію в районній державній (військовій) адміністрації здійснюється безпосередньо уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної (військової) адміністрації.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії:

понеділок – четвер: з 9 год до 18 год., п’ятниця: з 9 год. до 16 год. 45 хв.

З щоденною перервою з 13 год. до 13 год. 45 хв.

Спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції:

Національне агентство з питань запобігання корупції

Поштова адреса: 01103, м. Київ, бул. Дружби народів, 28

Електронна пошта:info@nazk.gov.ua