Кампанія декларування-2022

З 01 січня 2022 року розпочалася кампанія подання щорічних декларацій за 2021 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2022 року.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі — Закон) передбачено, що особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — НАЗК)декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — декларація), за минулий рік за формою, що визначається НАЗК.

Така декларація охоплює період з 01 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року включно.

Декларацію повинні подати всі працівники райдержадміністрації, які уповноважені на виконання функцій держави, крім:

• керівника патронатної служби;

• радників, які входять до патронатної служби;

• водіїв;

• діловодів.

Якщо після подання щорічної декларації у Вас виникла необхідність виправлення інформації, зазначеної в декларації, то для цього не потрібно звертатися до НАЗК. Слід натиснути на кнопку «Подати виправлену декларацію», яка є активною упродовж відповідного строку в персональному електронному кабінеті суб’єкта декларування у полі поданої декларації. Виправлену декларацію можна подати упродовж 7 днів після подання декларації, але не більше 3 разів (ч. 4 ст. 45 Закону).

Перевірка факту подання декларацій та повідомлення НАЗК про випадки неподання чи несвоєчасного подання декларацій покладаються на уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції (далі — уповноважена особа), тобто на головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції.

Якщо за результатами контролю буде виявлено факти неподання або несвоєчасного подання декларацій, уповноважена особа повідомляє керівника та НАЗК.

За додатковими роз’ясненнями та запитаннями, які виникають у процесі декларування звертайтесь на e-mail: mob_zk@cvrda.bukoda.gov.ua