Начальник Чернівецької РВА Дмитро КОЗАРІЙЧУК здійснив робочу поїздку до Кіцманської ТГ

Дата: 11.07.2024 18:06

Фото без описуНачальник Чернівецької РВА Дмитро КОЗАРІЙЧУК та заступниця начальника Каріна ПОП здійснили робочу поїздку до Кіцманської територіальної громади, під час якої зустрілися з представниками німецької громадської організації Rosinen Initiative gGmbH.

Пан Володимир СКРИПНИК уродженець  України, який з лютого 2022 року відгукнувся на допомогу постраждалим після повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Була направлена гуманітарна допомога і для КНП «КІЦМАНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ», де проходять реабілітацію учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни.

🤝Сьогодні, принагідно, начальник районної військової адміністрації Дмитро КОЗАРІЙЧУК зустрів представників німецької громадської організації Rosinen Initiative gGmbH та висловив вдячність Володимиру СКРИПНИКУ за особисте лідерство у питанні підтримки України.

Також, вручив Подяки Чернівецької районної військової адміністрації за активну волонтерську діяльність, надання посильної допомоги, сприяння у захисті нашої держави та боротьбі за незалежність України.

Спільно здобудемо ПЕРЕМОГУ!🇺🇦