ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА З ДНЕМ ВІЙСЬК ПРОТИПОВІТРЯНОЇ ОБОРОНИ ТА ДНЕМ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗСУ

Дата: 07.07.2024 10:34

Фото без описуСьогодні є можливість вшанувати тих, хто гідно захищає країну і на воді, і в повітрі.

Шановні військовослужбовці Військ Протиповітряної оборони та Військово-Морських Сил ЗСУ, вітаю з професійними святами!

У такий непростий час, пліч-о-пліч із побратимами, злагоджено й упевнено ви захищаєте кожен метр української території, і протистоїте військовій агресії країни-окупанта.

Хай бойовий дух ніколи не покидає вас, а кожен день буде сповнений досягненнями на ниві служіння українському народові. Зичу вам і вашим близьким витримки, міцного здоров’я, добра і благополуччя.

…Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за свободу Батьківщини. Завжди пам’ятатимемо їх подвиг.

Слава Героям!

Слава Україні!