ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА З ДНЕМ БАТЬКА

Дата: 16.06.2024 09:31

Фото без описуЩороку в третю неділю червня в Україні відзначається День батька.

Отож сьогодні вітаю всіх, хто має честь бути батьком! Хто навчає і виховує, підтримує, завжди дає слушну пораду та є прикладом для своїх дітей.

Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов'ю і терпінням - таке може тільки тато.

Сьогодні багато батьків приймають вітання на передовій, виконуючи основний свій обов’язок, захищаючи неньку Україну.

Тепер тато – герой, приклад мудрості, мужності, впевненості і честі для сина та захисник, авторитет, підтримка й добрий чарівник для доньки.

Я щиро бажаю усім батькам не втрачати цей міцний стержень, будьте опорою, підтримкою та захистом для своєї сім’ї. Нехай ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими й щасливими зростають ваші діти.

Батькам, які віддали своє життя за нашу свободу, захищаючи українських дітей, низький уклін…

Ми віримо в нашу ПЕРЕМОГУ!

З Днем батька!

З повагою,