ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 31.05.2024 14:31

Фото без описуДорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Ці дні у закладах освіти нашого району лунають останні дзвоники! 🔔

Закінчення навчального року традиційно викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод.

Навчальний 2023-2024 рік для всіх був важким. Проте, незважаючи на всі виклики, що постали перед країною в умовах воєнного часу, наші освітяни відпрацювали і продовжуть працювати заради того, щоб Україна зберегла й розвинула свій науковий потенціал.

Учні, здобувши переможні місця на учнівських олімпіадах та інших районних, обласних конкурсах і змаганнях, продемонстрували всьому світу, що українці – сильна та освічена нація, яка ніколи не стане на коліна перед російськими окупантами.

Глибоко вдячний педагогам і батькам за неймовірні старання і зусилля, натхнення і любов. Дякую за допомогу і підтримку у важких умовах війни.

Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагали учням із інших регіонів України адаптуватись у нових умовах та здобути найцінніше – знання!

Дякую нашим славним Збройним Силам України!

Дякую нашим захисникам, за те, що вони дають нам можливість нашим дітям втілювати плани у майбутнє життя.

Тож щиро вітаю всіх учасників освітнього процесу зі святом! Нехай останній дзвоник наповнить кожне серце радісним настроєм, патріотичним змістом та щирою вірою в нашу Перемогу!

Слава Україні!

Героям Слава!