Військово-патріотичний або національно - патріотичний вишкіл – це цікаво, корисно та круто!

Дата: 27.05.2024 12:27

Фото без опису📍У таборі Добринівці відбувся національно-патріотичний вишкіл «Сила незламних» - унікальний захід, який дозволив збільшити чисельність молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, організаторами якого стали Юрковецька сільська рада (голова – Віталій Шафер), відділ освіти, культури, молоді та спорту Юрковецької сільської ради (начальник відділу – Ярослав Котик) та ГО «Тактична группа 4.5.0».

Учасники вишколу, випускники закладів освіти Юрковецької територіальної громади, злагоджено відпрацювали завдання на тактичних заняттях, чітко виконували накази, і як наслідок - отримали теоретичні і практичні знання з військової підготовки, що може пройти будь-який громадянин України.

В ході презентації програми вишколу працівникам управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Чернівецької районної військової адміністрації координаторка вишколу Наталія Чобану розповіла, що заняття проводять інструктори, які мають військовий досвід, можуть поділитися практикою та практичними знаннями, які вони застосовували на полі бою.

🙋🏻У подальшому, можливість взяти участь у районному військово-патріотичному вишколі з метою здійснення якісної допризовної підготовки молоді, підвищення престижу військової служби, військової професійної орієнтації молоді, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Української держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, зможе вся молодь від 16 до 35 років.

ℹ️ Управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Чернівецької районної військової адміністрації