Неповторну ауру Буковини завжди творили і творять люди, які своєю працею і талантом не втомлювалися підтримувати її європейський рівень та унікальну самобутність.

Дата: 24.05.2024 14:02

Фото без опису24 травня виповнюється 165 років від дня народження видатного австрійського і румунського педагога, інспектора народних шкіл Буковини, професора, директора наукової бібліотеки Чернівецького університету Костянтина Мандичевського.

📍З цієї нагоди у Багринівському ліцеї Кам’янецької сільської ради (директор – Михайло Акатріні) за участі представників районної військової адміністрації, керівників обласних установ культури та освіти, педагогів, учнів, мешканців села відбулася презентація культурного спадку родини Мандичевських та роботи шкільного історико-краєзнавчого музею, який, маючи значну кількість експонатів, матеріалів про побут і звичаї місцевих жителів, допомагає педагогам в освітньому процесі та сприяє вихованню в учнів поваги до місцевих традицій.

💬 Вітаючи учасників зустрічі, начальниця управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту районної військової адміністрації Людвига Цуркан відзначила роботу відомої родини освітян Акатріні - Михайло Михайловича, Світлани Іванівни, Володимира Михайловича, невтомних краєзнавців, які впродовж багатьох років досліджують загалом різні аспекти історії рідного краю, та зазначила, що такого типу зустрічі сприяють формуванню у молодого покоління любові до історії та мистецтву рідного краю, забезпечують духовну єдність поколінь, виховують у школярів почуття гідності, патріотизму, національних переконань, твердої громадянської позиції.

Щиро дякуємо всім причетним до організації цього заходу.

🤝 Велика подяка адміністрації та педагогічному колективу Багринівського ліцею за їх відданість національним традицям та наполегливу працю.