Вітання начальника районної військової адміністрації Дмитра КОЗАРІЙЧА з Днем матері

Дата: 12.05.2024 09:58

Фото без опису«МАМА» – скільки тепла, добра, щастя та найприємніших емоцій вкладено в одне маленьке слово.

Мама – це цілий всесвіт для кожної людини.

Мама – це перші обійми, перша посмішка, перші кроки, перші зліти і перші падіння.

У цей сонячний, теплий весняний день ми щиросердечно вітаємо наших найдорожчих, найкращих, найтурботливіших та найулюбленіших матусь.

💙💛Материнська любов була і залишається тією непереможною силою, яка повсякчас допомагала українцям долати будь-які труднощі.

Щиро вдячний матерям, які виховали справжніх синів і дочок України – відданих своїй державі та народу, відповідальних, сильних духом, до кінця вірних громадянському й військовому обов’язку!

Дякую дружинам, котрі разом із дітьми чекають на рідних людей вдома. Дякуємо за вашу жертовність, стійкість і патріотизм, а також величезну силу духу!

Дорогі наші матусі!

Щиросердно бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра і невичерпної життєвої енергії на довгі літа!

Нехай Господь Бог сповнить Ваші серця радістю, а душі – миром та спокоєм.

💙💛Зі святом Дня матері!