Школярі Чернівецького району відпрацювали навички стрільби на полігоні

Дата: 29.04.2024 18:16

Фото без описуЗ метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок випускників закладів освіти з предмета «Захист України» наприкінці навчального року проводяться навчально-тренувальні стрільби з автомата АК-74.

♻️Традиційно практичну організацію стрільб, якими було охоплено 1566 випускників закладів освіти району, взяли на себе працівники Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Школярів також ознайомили з правилами поводження зі зброєю, повідомили про відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу).

Цей захід був своєрідним екзаменом на вправність та мужність для старшокласників.

💪🏻 Випускники набули необхідного досвіду, кожен пережив відчуття важливості того, чому навчався, адже події сьогодення вказують на потребу в навичках володіти зброєю та вміти захищати незалежність та територіальну цілісність держави у будь-який момент.