З метою реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?"

Дата: 08.04.2024 09:51

Фото без опису❔З метою реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", яка впроваджується в Україні за ініціативою першої леді Олени Зеленської,  у Чернівецькому районі при Координаційному центрі підтримки цивільного населення створюється робоча група з питань психічного здоров’я.

📌На сьогодні у кожній територіальній громаді району визначена відповідальна особа за втілення програми ментального здоров`я на рівні ТГ, яка координує дії на різних рівнях та структурах та здійснює аудит потреб з психосоціальної допомоги на місцях. Крім того, в освітніх закладах району проводять заходи та тренінги для видобувачів освіти, вчителів, класних керівників, психологів, соціальних працівників, батьків, де слухачі отримують актуальні знання, що допомагають подбати про психічне здоров’я дітей.

🔄 Відбулася зустріч працівників управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації з директором та працівниками Вікнянського центру первинної медико-санітарної допомоги, на який розглянуті питання організації якісних послуг у сфері ментального здоров’я, збору інформації за напрямками, інформування населення про Всеукраїнську програму ментального здоров’я, надання психологічної допомоги особам, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, та налагодження системної співпраці із закладами освіти, соціального захисту та громадським сектором.