ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ВІЙСЬКОВИХ КОМІСАРІАТІВ

Дата: 08.04.2024 11:48

Фото без опису8 квітня відзначається День працівників військових комісаріатів, бо саме цього дня у 1918 році на території сучасної України Раднаркомом були засновані комісаріати.

Заміна радянської системи військових комісаріатів на територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розпочалася з 2017 року. Потреба у реформуванні цих органів у нову структуру органів місцевого військового управління виникла у зв’язку з російською агресією, що розпочалася проти України ще з 2014 року. Робота військкоматів до цього часу нівелювалася (відбувалося скорочення штатів з тенденцією до їх поступового розпуску), а з настанням важких для України воєнних часів виникла потреба в їх відродженні задля забезпечення мобілізації військових для захисту держави.

Шановні працівники військових комісаріатів!

Сьогодні, в нелегкі для нашої країни часи, на Вас покладена дуже непроста та відповідальна місія – відбір людей, чий святий обов’язок оберігати спокій та мирне небо над головою, захищати недоторканність та територіальну цілісність рідної держави.

У день професійного свята бажаю Вам незламної волі, стійкості характеру у виконанні своїх службових обов’язків, надійного сімейного тилу, міцного здоров’я та успіхів в усіх починаннях!

Майбутнє нашої країни - тільки за професійною армією.

Все буде Україна!

З повагою,