Дата: 21.03.2024 14:10

Фото без описуМолодіжні центри в Україні відіграють важливу роль як майданчики для взаємодії молоді з суспільством, адже вони створюють унікальні можливості для молодих людей розвивати свої таланти, розширювати свої знання і навички, а також активно впливати на соціальні процеси.

Ці центри можуть включати музичні студії, художні гуртки, спортивні секції, лекції, тренінги, дискусійні клуби та багато іншого.

Одним з головних завдань молодіжних центрів є залучення молоді до активної громадської участі та взаємодії з суспідьством.

🤼‍♀️Міністерство молоді та спорту України у співпраці з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» проводить роботу з наповнення інформаційної бази даних про молодіжні центри та молодіжні простори «Інформаційна система для керування діяльністю молодіжних центрів».

✨Враховуючи важливість автоматизації обліку й популяризації діяльності молодіжних центрів та молодіжних просторів запрошуємо долучитись до реєстрації в системі.

📝Реєстрація здійснюється за посиланням: https://youthcenters.mms.gov.ua/?tab=events