«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 21.03.2024 11:18

Фото без опису⛹🏻‍♀️Змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це чудовий шанс для юних спортсменів продемонструвати свої вміння, загартувати характер та здобути новий досвід.

🏀Відбулися чергові передфінальні змагання ІІІ (районного) серед учнів закладів загальної середньої освіти на локаціях Новоселицької та Сторожинецької територіальних громад, у яких взяли участь 218 школярів району.

🥇Переможцями стали команди Котелівського ліцею Новоселицької ТГ (волейбол, дівчата); Новоселицького ліцею №2 Новоселицької ТГ (волейбол, юнаки); Сторожинецької гімназії (футзал); Дібрівської гімназії Сторожинецької міської ради (теніс настільний); Новоселицького ліцею 3 (баскетбол, юнаки, дівчата).

Дякуємо ЗСУ за змогу проводити змагання!💙💛

🤝 Висловлюємо щиру подяку педагогічним колективам Новоселицької та Сторожинецької ДЮСШ, особисто директорам спортивних установ Михайлу Раца та Сергію Москалюку, а також керівникам у сфері освіти та спорту територіальних громад Аделіні Руснак та Ярославу Стрілецькому за підготовку та проведення змагань.

🎉 Вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо нових перемог!