Дата: 06.03.2024 15:34

Фото без опису⛹🏼Незабаром розпочнеться третій етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який передбачає змагання територіальних команд на рівні району. Масштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!»

📍У Чернівецькому районі вже визначені локації для проведення попередніх (передфінальних) змагань - м.Герца (Герцаївська, Острицька ТГ), с.Глибока (Глибоцька, Волоківська, Кам`янецька, Карапчівська Сучевенська, Тарашанська, Тереблечанська, Чагорська ТГ), м.Заставна (Заставнівська, Веренчанська, Вікнянська, Горішньошеровецька, Кадубовецька, Кострижівська, Юрковецька ТГ), с.Мамаївці (Кіцманська, Мамаївська, Неполоковецька, Ставчанська ТГ), м.Новоселиця (Новоселицька, Боянська, Ванчиковецька, Магальська, Топорівська ТГ) та м. Сторожинець (Сторожинецька, Великокучурівська, Кам`янська, Красноїльська, Петровецька, Чудейська ТГ).

✅ Члени районного організаційного комітету з підготовки, проведення та розвитку змагань Буковинських спортивних шкільних ліг з видів спорту в  системі «Буковинські спортивні шкільні ліги» відвідали Глибоцьку дитячо-юнацьку спортивну школу (директор - Прокопій Стрільчук, заступник директора – Сергій Лютик), щоб ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, рівнем організації та порядком проведення передфінальних змагань, обговорити регламенти та роботу тренерів школи у складі суддівської колегії на фінальних етапах.

💬 В ході візиту начальниця управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту РВА Людвига Цуркан підкреслила, що керівництво та тренерський склад Глибоцької ДЮСШ успішно виконує своє головне завдання – залучає до систематичних занять фізичною культурою і спортом якомога більшу кількість дітей та підлітків. Крім того, за підтримки керівництва, і особисто голови громади Григорія Ванзуряка, спонсорів та реалізації  міжнародних проєктів успішно зміцнюється матеріально-технічна база в частині спортивного обладнання і інвентаря, які відіграють не останню роль у підготовці майбутніх чемпіонів.

🔄 Підготовка до фінальних змагань ІІІ (районного) етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» триває!