«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 06.03.2024 10:14

Фото без опису🏓 У Чернівецькому районі продовжується робота з реалізації проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», яка ініційована Президентом України Володимиром Зеленським.

🔄 Для ефективної співпраці та залучення максимальної кількості учасників змагань відбулося виїзне засідання районного організаційного комітету з підготовки, проведення та розвитку змагань Буковинських спортивних шкільних ліг з видів спорту в  системі «Буковинські спортивні шкільні ліги» на базі Глибоцької територіальної громади, до якого долучилися голова громади Григорій Ванзуряк, начальник територіального відділу освіти Петро Остафійчук, директор Глибоцької дитячо-юнацької спортивної школи Прокопій Стрільчук, директор Глибоцького центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Анатолій Дудка, директор Глибоцької гімназії Юрій Блисенко  та працівники місцевих структурних підрозділів та установ.

💬Начальниця управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту РВА Людвига Цуркан зазначила, що проведення  цих змагань на належному рівні є дуже важливим, адже вони слугують ефективним засобом виховання морально-вольових якостей учасників, сприяють розвитку командного духу, дисципліни та наполегливості.

За результатами засідання територіально визначено зони, в яких відбуватимуться змагання, заходи безпеки, обговорено дати, регламент, умови проведення та сценарій ІІІ (районного) етапу змагань зі спортивного орієнтування, залучення відповідних ресурсів та затверджено суддівську колегію.

🤝Вдячні керівництву Глибоцької територіальної громади за підтримку в організації та проведенні спортивного проєкту.