Начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук взяв участь у круглому столі

Дата: 28.02.2024 09:28

Фото без опису📊 Здобування розвитку територіальних громад набуває все більшого значення – як на національному, так і на міжнародному рівні.

🔖 Вчора начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук разом з головами територіальних громад Чернівецького району взяли участь у круглому столі на тему: «Участь органів місцевого самоврядування у міжнародному територіальному співробітництві в рамках процесу вступу до Європейського Союзу».

📍Захід організував Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за сприяння та підтримки проєкту «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування («ГОВЕРЛА») Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

🖇️Учасники зібрання обговорили стан та перспективи розвитку міжнародного територіального співробітництва, участь органів місцевого самоврядування в проектах і програмах міжнародного територіального співробітництва в рамках вступу до Європейського Союзу.