Цьогоріч уже вдесяте Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Дата: 20.02.2024 17:51

Фото без опису🕊️На шляху до незалежності та свободи  український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши надвисоку ціну – власне життя.

Памʼятний день «Небесної Сотні» вшанували у всіх територіальних громадах району.

Відтак, у Глибоцькій територіальній громаді з нагоди вшанування пам’яті Героїв сьогодні відбувся мітинг реквієм. Біля памʼятника Борцям за Волю України відправили панахиду за Героїв Революції Гідності, а також українських воїнів, які віддали життя у російсько-українській війні.

У заході взяла участь заступник начальника районної військової адміністрації Каріна Поп.

💬 «З 18 по 20 лютого в Україні вшановують пам’ять загиблих під час Революції Гідності. Це – дні жалоби… але водночас закликають нас вшановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу», - зазначила Каріна Поп.

🥀 Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів у війні з росією, поклали квіти та лампадки до памʼятника.