ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 09:46

Фото без описуВсе, що ми можемо, це пам’ятати тих, хто 10 років тому віддав життя за Україну і вперше вступив в боротьбу з російською агресією.

🛡️Чітка громадянська позиція та готовність обстоювати її до кінця – це ті якості, які мали Герої Небесної Сотні та, які гідні наслідування.

Герої Небесної Сотні зробили свій вибір – виборювати свободу та гідність. Вони загинули за те, щоб Україна розвивалася як вільна демократична держава🇺🇦

🕊️Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, сприяти громадському активізму, консолідації суспільства та формувати усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє України.

Залишаємося гідними своїх Героїв!