Відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій районній військовій адміністрації

Дата: 16.02.2024 15:36

Фото без описуСьогодні відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій районній військовій адміністрації під головуванням першого заступника начальника РВА Сергія Фалібоги.

➡️ Підставою для позачергового засідання стало питання щодо підтвердження випадку африканської чуми свиней (🐖), виявлених за межами села Яблунівка Веренчанської територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області.

🔎Після активного обговорення, проаналізувавши всі обставини, комісією було розроблено та затверджено  ряд заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання африканської чуми свиней за територією села Яблунівка.