ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМʼЯТІ ВОЇНІВ - ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Дата: 15.02.2024 09:28

Фото без опису15 лютого – День, який щорічно нас обʼєднує вшанувати героїчні подвиги та вірність військовому обов’язку учасників бойових дій на території інших держав.

Воїни-інтернаціоналісти – приклад справжньої самовідданості, патріотизму, чесності та високого морального духу.

Де би могли подумати, що через 35 років будемо захищати рідну Україну? Будемо виборювати свою незалежність та цілісність у війні з колись братським народом.

Шановні ветерани афганської війни!

Шановні захисники сьогодення!

Висловлюю вам щиру подяку за стійкість, міцну державницьку позицію, за мужній приклад та відмінні військові навички.

Бажаю вам, щоб біль війни назавжди залишився у минулому, щоб ваше життя було наповнене щастям, добробутом та успіхом, а на українську землю повернувся мир і благополуччя.