Відбулося перше засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Дата: 30.01.2024 11:46

Фото без опису30 січня відбулося перше засідання координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Чернівецькій районній військовій адміністрації.

Відкрили засідання перший заступник начальника Чернівецької РВА Сергій Фалібога та голова районної координаційної ради, заступник начальника Чернівецької РВА Каріна Поп.

Участь у першому засіданні взяли Олександр Панзига, голова громадської організації «Український незалежний інформаційний альянс «УНІА»»; Борис Баглей, директор комунального закладу «Чернівецький обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», Тетяна Бережна,  президент Чернівецького благодійного фонду «Нова сім’я», Володимир Бинда, начальник відділення призову Чернівецького районного центру комплектування та соціальної підтримки, Уляна Легусова, депутат Чернівецької районної ради, директор Чернівецького ліцею №19 ім. О.Кобилянської Чернівецької міської ради, Людвига Цуркан, начальник управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту та Олеся Петрик, начальник відділу освіти та культури районної військової адміністрації.

Під час роботи координаційної ради були підняті та обговорені основні напрями роботи, які представила головний спеціаліст відділу освіти та культури Ольга Калинич, завдання районної координаційної ради з  питань утвердження української національної та громадянської ідентичності, проєкт плану роботи та організація заходів національно-патріотичного спрямування.

Активне і конструктивне обговорення виступів і ключових напрямів діяльності ради дозволили прийняти виважені і чіткі рекомендації щодо подальшої роботи на районному рівні.