ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2024 09:45

Фото без опису…Бій під Крутами – бій за майбутнє України.

Історія боротьби українців за свою незалежність сповнена трагічних та героїчних сторінок.

І 29 січня ми якраз і згадуватимемо одну з них. А саме – день пам'яті Героїв Крут. Людей, які в героїчному протистоянні з силами противника, що багато разів їх перевершували, змогли вистояти і дати лише нещодавно створеній державі УНР необхідний час для того, щоб організувати гідну оборону.

Ця битва символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність.

На превеликий жаль, трагічні події минулого повторюються… Повномасштабна війна забирає життя таких же захисників, як і тих, які в 1918 році боролися заради перемоги, за майбутнє нашої держави.

Шановні краяни! Вшануймо сьогодні Героїв, які в усі часи відстоювали інтереси державності, соборності та свободи.

Світла і вічна пам’ять героям Крут!

Слава усім нашим Героям!

Слава Україні!