Засідала комісія з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів усіх рівнів

Дата: 24.01.2024 11:59

Фото без описуЗаступник начальника районної військової адміністрації Каріна ПОП провела засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів усіх рівнів.

🔗Було обговорено стан та шляхи погашення наявної заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України та податку на нерухоме майно, який зараховується до місцевих бюджетів.

🔗Заслухано уповноважених представників підприємств, що працюють у сфері оренди майна (ПРАТ «Гравітон») та у сфері медицини (КНП «Глибоцька багатопрофільна лікарня»), обговорено причини виникнення заборгованості та визначено конкретні терміни їх погашення.

✔️За результатами засідання вирішили опрацювати  заходи  щодо вдосконалення організації роботи із суб’єктами  господарювання, які мають борги перед Пенсійним фондом України та по орендній платі  за нерухомість.