Історична лекція до Дня Соборності України «Акт злуки УНР і ЗУНР: ідея, втілення, крах, уроки»

Дата: 22.01.2024 17:02

Фото без описуПро ключові події, що передували  проголошенню Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки говорили сьогодні під час історичної лекції до Дня Соборності України «Акт злуки УНР і ЗУНР: ідея, втілення, крах, уроки».

👩🏻‍🏫 Лекцію транслювала кандидатка історичних наук, доцент кафедри історії України Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Ганна Скорейко.

Учасниками лекції були і працівники Чернівецької РВА.

Усі присутні поговорили про визначні постаті, події та наслідки цього історичного акту, який визначив подальший розвиток нашої країни 💙💛

🤝Чернівецька районна військова адміністрація висловлює подяку за організацію управлінню у справах сім’ї та молоді департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради спільно з МКУ «Резиденція молоді»!