ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА КОЗАРІЙЧУКА З ХРЕЩЕННЯМ ГОСПОДНІМ!

Дата: 06.01.2024 14:41

Фото без описуБожественний день, який означає для православних вірян України джерело світлої радості, доброти, чесності і справедливості – це Хрещення Господнє.

За новим календарем ми відзначаємо сьогодні свято Водохреща. Із найміцнішою вірою урочисто згадуємо хрещення Ісуса Христа в річці Йордан та його явлення народу як Спасителя та Месії.

Достеменно просимо від святої цілющої йорданської води очищення України від негараздів та випробувань, а нам усім нехай додасть наснаги та сили, впевненості у завтрашньому дні!

Дорогі краяни! Прийміть щирі вітання та побажання зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

Міцного здоров’я і щасливого довголіття, сили духу, миру і спокою, мудрості, порозуміння та тепла.

Христос Хрещається! У річці Йордані!