Звернення начальника районної військової адміністрації Дмитра Козарійчука до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 11:25

Фото без описуШановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

У 1986 році за надзвичайно короткий термін ви героїчно виконали свій службовий та громадянський обовʼязок, врятувавши світ від найбільшої техногенної катастрофи.

Щороку, саме 14 грудня, ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

Зараз ми відчуваємо подібний страх, оскільки через щоденні напади і постійний тероризм з боку росії, інакше не можемо сприймати.

Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закривають собою світ від лиха.

Дозвольте висловити вам слова вдячності та засвідчити свою шану за ваш героїзм та самовідданість.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, довгих років життя та щирої поваги від людей.

Низький уклін вам за вашу мужність та подвиг.

Слава Героям – ліквідаторам!