В Юрковецькій територіальній громаді відкрили меморіальні дошки загиблим військовослужбовцям Збройних Сил України.

Дата: 04.12.2023 10:28

Фото без опису1 грудня на фасаді Юрковецької ЗЗСО відбулося урочисте відкриття та освячення меморіальних дошок загиблим бійцям, справжнім патріотам та Героям України: Адамку Едуарду Івановичу, Дупешку Володимиру Миколайовичу, Загарійчуку Івану Манолійовичу.

На відкриття меморіальних дошок прийшли рідні, друзі, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, духовенство, жителі громади.

Зі словами скорботи, вдячності, шани до присутніх звернувся начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук: «В цей памʼятний день низько вклоняємося в пошані до Героїв, які віддали життя за кожного з нас за свободу та незалежність нашої держави і мирне життя наших дітей. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них. Ми в неоплаченому боргу перед жертовністю батьків, дружин і дітей загиблих Воїнів».

Пам’ятні знаки на стіні закладу освіти будуть постійним спогадом наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг загиблих Героїв та захисників рідної Батьківщини.

🕯️Усі присутні на заході вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок.

Низький уклін мужнім та загиблим воїнам.

Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦