Начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук вручив державні посмертні нагороди сім’ям загиблих героїв

Дата: 04.12.2023 17:16

Фото без описуГерої не вмирають! Вони будуть вічно живі!

Героїв завжди пам’ятають на небі й на рідній землі!

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України віддав своє життя – присвячувалася сьогоднішня зустріч керівництва району з сім’ями загиблих воїнів унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Батьки, дружини, діти, друзі та й усі присутні вшанували хвилиною мовчання відважних захисників України…

Під час заходу начальник районної військової адміністрації Дмитро Козарійчук вручив державні посмертні нагороди сім’ям загиблих героїв, які ціною власного життя виборювали незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

«Світла пам’ять про вдячність за подвиг наших співвітчизників назавжди  залишаться в наших серцях. Не можна переоцінити роль цих захисників, які стали справжніми опорами нашої нації. Вони не лише боролися за нашу свободу, але і залишаються назавжди в наших серцях як символи відваги та жертовності. Вони вказали нам шлях, на якому маємо йти, – шлях миру, єдності та захисту наших цінностей», - зазначив очільник району.

До нагородження долучився начальник Чернівецького районного центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Юрій Миронець.

Дорогою ціною… ціною життя воїнів здобувається Перемога і наше право жити у вільній країні.

Вічна пам'ять Захисникам України!

Слава Україні! Честь і Слава Героям!