Оголошено перший конкурс проектних пропозицій в рамках Програми Interreg NEXT «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027»

Дата: 30.11.2023 17:15

Конкурс охоплює такі пріоритети: 1. «Зелений прикордонний регіон», 2. «Здоровий прикордонний регіон», 3. «Співпраця у прикордонному регіоні».

Інвестиційний компонент  становить від 70 тис. до 5 млн євро на один проект.

Загальна вартість європейських фондів, спрямованих на цей конкурс проектів, складає близько 50 млн. євро.

Нагадуємо, що кінцевий термін подачі заявок малих та регулярних проектів – 20 грудня 2023 року о 15:00 за центральноєвропейським часом, для регуляторних проектів із інфраструктурною бюджетною лінією та великомасштабних проєктів - 14 березня 2024 року о 15:00 за центральноєвропейським часом.

Для забезпечення якісної та своєчасної подачі проектних пропозицій від України Спільним технічним секретаріатом Програми 7 грудня 2023 року о 09.30 год. планується проведення онлайн тренінгу «Як підготувати транскордонний проект».

Для реєстрації необхідно до 04 грудня 2023 року заповнити анкету.

Форма для заповнення, а також детальна інформацієя щодо участі в конкурсах Програми тут

.