Привітання начальника Чернівецької РВА Дмитра КОЗАРІЙЧУКА до Дня радіотехнічних військ Повітряних сил Збройних сил України

Дата: 30.11.2023 09:10

Фото без опису

Це професійне свято військовослужбовців, які на бойових чергуваннях виконують надзвичайно відповідальне завдання з охорони повітряного простору нашої країни в сучасних складних безпекових реаліях війни з рашистським агресором.

Вони проводять радіотехнічну розвідку, забезпечують належне й вчасне оповіщення військ і спецслужб про виявлення та розпізнавання повітряного ворога, здійснюють радіолокаційне забезпечення ведення бойових дій зенітними ракетними військами та тактичною авіацією.

Дякуємо за самовіддане служіння українському народу військовослужбовцям, працівникам та ветеранам радіотехнічних військ Повітряних сил ЗСУ!

Бажаємо вартовим українського неба міцного здоров’я, витривалості і мужності, високих професійних досягнень!

Мирного неба, Перемоги і процвітання Україні!