Військовослужбовців 57-го окремого стрілецького батальйону відзначили державними нагородами Головнокомандувача Збройних Сил України

Дата: 28.11.2023 16:59

Фото без описуМужні і відважні, сміливі, хоробрі та сильні – це про наших буковинців –  військовослужбовців 57-го окремого стрілецького батальйону!

💪🏻 Протягом 11 місяців вони міцно утримують позиції на лінії зіткнення, захищаючи Батьківщину від російського агресора у Бахмутському районі Донецької області. Наші хлопці неспинно боронять Україну, захищають суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність.

🎖️Особовий склад батальйону гідно протистоїть ворогу та успішно виконує бойові завдання, підтвердженням чого є відзначення державними нагородами Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного: «Золотий хрест», «За спасіння життя».

Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо очистити українську землю від російських окупантів та будувати світле майбутнє!

Дякуємо вам, наші ЗАХИСНИКИ! Ми вами пишаємось і чекаємо!💙💛

Україна ПЕРЕМОЖЕ!