Дата: 25.11.2023 15:46

Фото без опису…Ми ніколи не забудемо того, що довелося тричі пройти українцям через масовий голод: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років.

Увесь біль, який огортає наші серця, ми перетворимо на енергію нашої Перемоги. Адже знову злочинний московський режим приніс на нашу землю страждання, розв’язав криваву війну.

Обов’язково зупинимо новий геноцид через наші молитви, згуртованість, міць та прагнення до справедливості!

🌾🕯️Вшановуючи пам'ять безневинно загиблих перший заступник начальника районної військової адміністрації Сергій Фалібога, заступник начальника Каріна Поп, керівник апарату Ліліана Габа та працівники районної військової адміністрації поклали колосся пшениці та лампадки до монумента пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.

Усі присутні вшанували пам'ять жертвам Голодомору-геноциду хвилиною мовчання…

🕯️Також закликали сьогодні о 16.00 годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку» та запалити свічі пам’яті у своїх вікнах на знак скорботи за загиблими та віри в перемогу України.