Під керівництвом першого заступника начальника РВА Сергія Фалібоги розпочалася робота журі, яке розглядає конкурсні роботи - малюнки учнівської молоді Чернівецького району «Усі мої думки тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі тобі!» за твор

Дата: 23.11.2023 16:45

Фото без опису👩‍🎨 23 листопада у приміщенні Чернівецької районної військової адміністрації відбулося відкриття виставки малюнків учнівської молоді Чернівецького району «Усі мої думки тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі тобі!» за творами Ольги Кобилянської, присвячений 160-річниці від дня народження видатної української письменниці.

🎨 На конкурс представлено 73 творчі роботи вихованців, учнів закладів освіти та культури району. Незважаючи на те, що малюнки виконані дітьми різного віку та різного рівня художньої підготовки, їх об'єднує оригінальний творчий підхід, безмежна фантазія, і бажання донести до широкого кола людей важливість творчості видатної буковинки для сучасної молоді.

📌Одночасно під керівництвом першого заступника начальника районної військової адміністрації розпочалася робота журі, яке розглядає конкурсні роботи учасників на відповідність Положення та відмічає, що вихованці закладів освіти та культури демонструють високий рівень володіння різноманітними техніками образотворчого мистецтва.

Нагородження найкращих відбудеться 27 листопада.