«Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну!»

Дата: 23.11.2023 11:41

Фото без опису😓«Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну!»

Під таким гаслом  пройде цього року День пам’яті жертв Голодомору.

У четверту суботу листопада українці по всьому світу вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.

В загальнонаціональні хвилині мовчання, 25 листопада о 16.00, згадаємо тих, кого вбив сталінський терор, і запалимо свічку на підвіконні на знак скорботи за ними.

У 2006 році Україна офіційно визнала Голодомор геноцидом свого народу. Загинули мільйони невинних людей.

Метою злочину було знищення українського народу як національної групи. Комуністичний тоталітарний режим через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл і цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, репресії проти незгодних створив для українців умови, не сумісні із життям. Розрахунок був на фізичне знищення нашої нації.

Через 90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову застосовують проти українців методи геноциду, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову. Для цього окупанти масово вбивають і депортують українців, руйнують міста.

«Колись нас хотіли знищити голодом, тепер — темрявою та холодом», — сказав президент України Володимир Зеленський.

Сучасна трагедія українського народу наочно демонструє, що ніколи не можна пробачати та забувати злочини проти людства.

Геноцид має бути засуджений усім світом, а невинні жертви — вшановані.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

За матеріалами https://uinp.gov.ua/