Звернення начальника районної військової адміністрації Дмитра Козарійчука до 10-ї річниці Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 09:15

Фото без описуУкраїна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках.

Сьогодні ми відзначаємо 10-у річницю початку Євромайдану та Революції Гідності, які змінили хід історії країни та усього світу.

Ми усвідомлюємо, що Революція гідності та нинішній спротив російському вторгненню в Україну - це єдиний процес продовження боротьби українців за цінності, за свою історичну пам’ять, культурну ідентичність, майбутнє.

В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі. Українці щоденно доводять свою любов до країни, честь і мужність!

ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ!

Слава Україні! Слава нашим Героям!