Начальник районної військової адміністрації Дмитро КОЗАРІЙЧУК був присутній на урочистому відкритті міні футбольного поля в честь вшанування пам'яті Героя - Юрія Царика

Дата: 20.11.2023 14:42

Фото без опису📍У селі Киселів Веренчанської територіальної громади відбулося відкриття міні футбольного поля в честь вшанування пам'яті Героя - Юрія Царика. В пам’ять про свого єдиного сина Юрія батьки за власні кошти облаштували спортивний майданчик, тим самим здійснили його давню мрію.

На урочистому відкритті був присутній начальник районної військової адміністрації Дмитро КОЗАРІЙЧУК.

Із дитинства Юрій Царик понад усе любив грати у футбол, який став в його житті не тільки захопленням, а й покликанням та улюбленою справою.

Як справжній патріот, Юрій шанував свій край, рідну землю, Україну – вільну і незалежну, яку мужньо захищав та поклав на вівтар перемоги над ворогом своє молоде життя.

Загинув Юрій 8 серпня 2022 року у бою з російськими окупантами в районі села Богородичне Донецької області. Захиснику назавжди 28 років… Слава Герою!