Єврокомісія рекомендує розпочати переговори про вступ України до ЄС

Дата: 09.11.2023 15:09

Сьогодні Європейська Комісія опублікувала офіційний звіт Пакету розширення 2023 року, у якому відзначила прогрес України в провадженні реформ. Згідно зі звітом, ми виконали 90% реформ, які були передбачені в статусі кандидата на членство.

Фото без опису

Ця рекомендація має ключове значення для ухвалення лідерами ЄС у грудні цього року політичного рішення про початок переговорів з Україною.

Зі свого боку Уряд не зупинятиметься на досягнутому. На урядовому рівні ми виконали всі сім рекомендацій Єврокомісії та віддані процесу трансформації держави, щоб Україна була рівним, сильним та повноправним членом Європейського Союзу.

Вдячні європейським партнерам за високу оцінку реформ та спільну роботу на нашому шляху до ЄС, зазначив прем"єр-міністр України Денис Шмигаль..