Дві громади Чернівецького району завдяки проекту USAID DOBRE реалізують програми пріоритетних послуг для своїх мешканців

Дата: 09.11.2023 12:28

Послуги місцевого самоврядування – це переважно про витрати, а не заробіток. Якщо послуга фінансується із місцевого бюджету, значить жителі вже внесли плату за її надання своїми податками.

Фото без опису

Інша справа, що не завжди бюджетних коштів вистачає на задоволення всіх потреб та вимог мешканців, і тоді на допомогу приходять міжнародні організації.

Визначити, яка послуга місцевого самоврядування найважливіша для мешканців, розробити її концепцію та втілити в життя за допомогою Програми USAID DOBRE – таку можливість отримали в Україні 20 громад. Серед них – Глибоцька та Недобоївська Чернівецького району.Міжнародні проекти допоможуть їм провести благоустрій територій, зокрема покращити якість доріг та тротуарів.

Грантові міжнародні програми допомагають громадам оцінити потреби мешканців у вдосконаленні місцевих послуг, зазначають спеціалісти USAID DOBRE.