Дорожня карта реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади

Дата: 08.11.2023 16:03

Децентралізація: яким є план продовження реформи?

Фото без опису

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України презентувало Дорожню карту реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, завершальним етапом якої має стати закріплення досягнень децентралізації в Основному законі.

Про плани Міністерства та основні завдання децентралізації на найближчий рік читайте тут: https://decentralization.ua/news/17406

Захід організований за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Фонд Східна Європа, Швейцарсько-український проєкт DECIDE, Програма EGAP, Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» HOVERLA / проєкт USAID в Україні.