Начальник Чернівецької РДА Дмитро КОЗАРІЙЧУК разом з головою м. Залищики Іваном ДРОЗДОМ взяв участь у вшануванні пам’яті видатних українців

Дата: 03.11.2023 16:26

Сьогодні відзначаємо 105-у річницю Буковинського віча - народних зборів, за результатами яких було ухвалено рішення про входження Північної Буковини до складу Української держави.

Віддаючи шану історичним подіям 1918 року, начальник Чернівецької РДА Дмитро КОЗАРІЙЧУК разом з представниками Заліщицької міської ради Чортківського району Тернопільської області на чолі з міським головою Іваном ДРОЗДОМ, працівниками Чернівецької районної військової адміністрації урочисто поклали квіти до могил видатних громадсько-політичних діячів - голови Українського крайового комітету Буковини Омеляна Поповича і літературознавця Осипа Маковея.

"Повсякчас ми згадуємо і пам’ятаємо про вагомий внесок наших предків, видатних діячів, завдяки яким в цей час розкривається наш міцний дух, мужність сучасних героїв, які визволяють Україну від рашистської навали. Україна незламна, відважна, омріяна! З кожним днем наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!" - зазначив на заході Дмитро КАЗАРІЙЧУК.