Розпочався перший конкурс проектних пропозицій в рамках Програми Interreg NEXT «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027»

Дата: 01.11.2023 10:42

Інвестиційний компонент Програми становить від 70 тис. жо 5 млн євро на один проект.

Фото без опису

Конкурс охоплює такі пріоритети: «Зелений прикордонний регіон», «Адапатація до змін клімау, запобігання ризикам», «Біорізноманіття та зменшення забруднення», «Здоровий прикордонний регіон», «Забезпечення рівного доступу до медичної допомоги», «Співпраця у прикордонному регіоні», «Гармонійні сусідські відносини через співпрацю», «Більш захищена та безпечна Європа».

Загальна вартість європейських фондів, спрямованих на цей конкурс проектів, складає близько 50 млн. євро.

Нагадуємо, що кінцевий термін подачі заявок малих та регулярних проектів – 20 грудня 2023 року о 15:00 за центральноєвропейським часом, а великомасштабних проектів - 14 березня 2024 року о 15:00 за центральноєвропейським часом.

Для зацікавлених аплікантів буде організована серія інформаційних днів в усіх прийнятних регіонах. Форум пошуку партнерів проходитиме онлайн.

Щоб дізнатися про дати та місця проведення вищезазначених заходів, слідкуйте за новинами Програми та інформаційним бюлетенем Програми на сайті

Зазначений інформресурс надасть детальну інформацією щодо участі в конкурсах Програми.