Повоєнне відновленням України через розвиток науки

Дата: 26.10.2023 09:54

Українські вчені, які працюють в провідних наукових і освітніх закладах світу, об’єднують свої зусилля для відбудови та розвитку України.

Фото без опису

Комунікаційним майданчиком для них стане цифрова платформа «Українська наукова діаспора» (доступна за покликанням), розроблена за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Мета Платформи також – інтеграція українських вчених до світової наукової спільноти.

Над її концепцією працювали представники Офісу підтримки вченого Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Міністерство освіти і науки України, ГО «Інноваційний університет». Технічна підтримка здійснювалася викладачами та студентами Массачусетського технологічного інституту (США).

Платформа містить цифрову мапу з інформацією про українських учених, що перебувають за кордоном та готові до співпраці зі вченими, які працюють в Україні. Це сприятиме налагодженню інституційної співпраці між українськими та закордонними закладами вищої освіти та науковими установами; зміцненню згуртованості українців за кордоном для реалізації ідей, пов’язаних із повоєнним відновленням України через розвиток науки; покращенню іміджу української науки у світі.

Джерело https://mon.gov.ua/