Пункти незламності: Знайти своє безпечне місце миттєво

Дата: 23.10.2023 12:04

По всій Україні відкрито 10 801 Пункт незламності – місця, де передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв'язок, інтернет, місце для відпочинку, аптечки та забезпечення для мам і дітей.

Фото без опису

У застосунку Дія стала доступна карта Пунктів незламності. Тепер українці зможуть легко, зручно і швидко перевірити наявність послуг в найближчому до них пункті, а також дізнатися дорогу до нього.

Під час пошуку Пункту незламності важливо обрати вашу область і завантажити мапу. Це забезпечить доступні до інформації та мапи навіть в умовах блекаутів, відсутності світла або інтернету.

Також у Дії можна встановити фільтр і знайти локацію з необхідними опціями — пандус, інтернет, мобільний зв'язок, генератор тощо. На мапі з’являться лише ті пункти, де ці опції доступні. Далі вибираєте необхідний Пункт незламності й можете бути впевнені, що матимете змогу зарядити телефон, зателефонувати рідним чи просто зігрітися.

Як отримати послугу?

• авторизуйтеся в застосунку
  • натисніть Послуги — Пункти незламності
  • ознайомтеся з інформацією та натисніть Далі
  • виберіть свою область та завантажте мапу. У подальшому мапа буде доступна для використання офлайн
  • перейдіть до мапи та надайте доступ до своєї геолокації. Тоді Дія покаже пункти незламності в радіусі 1,5 км. Якщо не хочете ділитися своїм розташуванням, можете знайти пункти за допомогою масштабування
  • за бажанням відфільтруйте пункти
  • натисніть кнопку Прокласти маршрут.

Розгортання пунктів незламності відбувається зусиллями обласних військових адміністрацій, органами місцевого самоврядування, ДСНС України, відповідальним бізнесом, Укрзалізниця та Нацполіції.