Відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 19.10.2023 13:50

У засіданні, яке пройшло в Чернівецькій РВА, взяли участь відповідні члени районної комісії, керівники підприємств та установ Чернівецького району.

Фото без опису

Чернівецька районна військова адміністрація щомісячно моніторить ситуацію щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати підприємствами району. Тож мета засідання – заслухати присутніх керівників трудових колективів, які мають борги з виплати зарплати, обговорити причини виникнення заборгованості, а також визначити шляхи та можливі терміни її погашення.

Представники підприємств-боржників запевнили, що найближчим часом виправлять ситуацію і належно розрахуються зі своїми працівниками.

Їм надано відповідні доручення.

Було наголошено на неухильному забезпеченні підприємствами і установами району усіх форм власності додержання законодавства про працю.