«Врятувати від забуття» - в Україні стартував конкурс мультимедійних проєктів

Дата: 12.10.2023 11:36

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади проводить черговий щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів "Врятувати від забуття".

Фото без опису

Мету, яку ставлять перед собою організатори конкурсу – це підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Для участі в конкурсі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi». Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. ⏱️

Авторський текст виконується українською мовою. 🇺🇦

На початку відеороботи має бути чітко вказана назва матеріалу та його автори з місцем навчання/роботи:
• конкурсні роботи слід надсилати до 1 грудня на електронну пошту: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net;
• протягом грудня-січня журі опрацьовуватиме проєкти та наприкінці січня визначить переможців.; переможці отримають почесні відзнаки та грошові нагороди.

Додаткові питання й уточнення щодо умов конкурсу надсилайте за електронною адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Положення про конкурс за посиланням: