Почесні грамоти Чернівецької РВА – кращим освітянам Кам'янського ліцею

Дата: 03.10.2023 09:50

Разом зі щирими привітаннями до Дня працівників освіти України кращі педагоги Кам'янського ліцею (Кам’янецька територіальна громада) та відділу освіти, культури, молоді та спорту Кам'янецької сільської ради отримали Почесні грамоти Чернівецької районної військової адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання своїх обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі району.

Фото без опису

Начальниця управління освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Чернівецької районної військової адміністрації Людвига Цуркан від імені начальника районної адміністрації подякувала вчителям за високі результати праці, зазначивши, що навіть в умовах повномасштабної війни педагоги залишаються вірними своїй справі - вчити наше підростаюче покоління, виховувати справжніх патріотів, майбутніх вчених, митців, медиків, загалом - достойних членів суспільства.

Фото без опису