Перший заступник начальника Чернівецької РВА Сергій ФАЛІБОГА вручив Почесні грамоти благодійникам за допомогу Україні

Дата: 02.10.2023 17:26

Голова міжнародної благодійної організації «LifeLine» (Цюріх, Швейцарія) Раймонд ГУГГЕНХАЙМ та волонтерка, голова ГО «Нова сім’я» Тетяна БЕРЕЖНА отримали подяку і Почесні грамоти Чернівецької РВА за милосердя, шляхетність, благочинність, сумлінну системну безкорисну працю на благо процвітання добра і миру та за участь у спільній допомозі народу України.

Фото без опису

Вручив Почесні грамоти благодійникам Перший заступник начальника Чернівецької РВА Сергій ФАЛІБОГА.

Фото без опису

Він відмітив великий особистий внесок Раймонда ГУГГЕНХАЙМА, Тетяни БЕРЕЖНОЇ, а також організацій, які вони представляють, в добру справу допомоги нашій країні у цей важкий час героїчної боротьби з військовим агресором.

Зокрема, з березня 2022 року українці, які вимушені були через війну залишити свої домівки і виїхати в безпечні міста і села західних областей, у тому числі на Буковину, отримали харчування, ліки, одяг, постіль, господарські товари та побутову техніку, продукти тривалого зберігання. Окрім того гуманітарні вантажі з медичними засобами були відправлені безпосередньо військовим у зону бойових дій.

За цей час благодійники з швейцарської організації «LifeLine» та ГО «Нова сім’я» допомогли Чернівецькому центру переливання крові, військовому госпіталю.

Тепер вони займаються поставкою спеціалізованого обладнання для створення реабілітаційних відділень та палат (спеціальних кімнат) з відповідними тренажерами для проведення занять з активної реабілітації хворих в закладах охорони здоров’я області.